1.    
  2.     Чому відмовляють у кредиті готівкою: основні причини

Чому відмовляють у кредиті готівкою: основні причини

Фото Чому відмовляють у кредиті готівкою: основні причиниХоча більшість українців вважають, що отримати позику готівкою, маючи працевлаштування і немаленьку зарплату, просто, це не зовсім так. У деяких випадках навіть у благонадійного, здавалося б, позичальника можуть з’явитися труднощі з оформленням. Про те, чому банки відмовляють претенденту, ви дізнаєтеся з цього матеріалу.

Пам’ятайте, що навіть якщо вам відмовлять в одному або іншому банку, завжди є можливість подати заявку на позику онлайн, наприклад, на krednal.ru. Такі компанії, як правило, більш лояльні до клієнтів і не вимагають великого пакету документів. Схваливши заявку протягом 15-30 хвилин, компанія перерахує оформлену суму відразу вам на картку.

Причина відмови перша: претендент надав неправдиву інформацію

Якщо ви надали довідку, що працюєте у великій компанії, а самі перебивається тимчасовими підробітками, пам’ятайте, що кредит вам можуть не дати. Звичайно, в тому випадку, якщо банк дізнається про це. Ймовірність цього висока, так як банки проводять серйозну перевірку кандидата, в тому числі дзвонять роботодавцю і знайомим.

Тому, якщо ви хочете отримати кредит «за всяку ціну», подумайте, чи варто це робити. Можна буде віднести «липові» документи в іншу установу в надії, що там до вас будуть менш скрупульозні. Але пам’ятайте, що відмова – найменша неприємність. Навіть якщо ви обдурите банк, виплачувати позику, маючи невеликий заробіток або нестабільну роботу, вам буде складно.

Тому якщо ви працюєте неофіційно, або офіційна прибуток мала для кредиту, але у вас є великі неофіційні надходження, краще знайти поручителя або представити заставу. Також можна спробувати показати свої доходи. У ролі їх підтвердження банки часто приймають документи про придбання дорогого майна, інших великих витратах і регулярних витратах; виписки з банків про наявність депозитів або сум на рахунках; позитивна кредитна історія, наявність своєчасно виплачені великих позик.

Причина відмови друга: погана кредитна історія

Якщо у вас є непогашені в зазначене кредити або виплачені з простроченням, то отримати кредит буде складно. Допустивши прострочення, клієнт зіпсує свою історію і позбутися можливості отримувати кредити в банках.

Вихід знайти важко, але можна. По-перше, треба уточнити свою історію в кредитних бюро. Також потрібно перевірити її коректність: якщо є помилки, доведеться зв’язатися з кредитними бюро.

Далі дізнайтеся, які банки є учасниками бюро, де ви числитеся неплатником – і звернутися в інші. Втім, і так підготуйтеся до відмови – часто банки надсилають запити в більшість кредитних бюро.

Якщо ваша репутація зіпсована у всіх базах – доведеться її виправляти. Часто при нетривалих простроченнях можна отримати кредит, надавши підтвердження причини. Також можна спробувати оформити позику на короткий термін і невелику суму.

Написати коментар