1.    
  2.     Попит і пропозиція на термінові кредити

Попит і пропозиція на термінові кредити

Фото Попит і пропозиція на термінові кредитиФінансова життя в країні постійно залежить від стагнації економіки, політичної нестабільності в країні або рецесії. Кредитування є одним з найбільш яскравих тому підтверджень. Останніми роками пожвавилися такі сегменти, як споживчі та строкові кредити.

З-за того, що купівельна спроможність населення знизилася, позитивна тенденція розвитку споживчого кредитування була припинена. Зате популярністю стали користуватися кредити формату «гроші до зарплати». Дивного в цьому нічого немає, так як в даній ситуації в банківській сфері, коли одержати позику неможливо, МФО швидко виявилося на вільній ніші.

На українському ринку зараз працює величезна кількість компаній, з більшістю з яких можна ознайомитися у відкритому доступі. Так чому ж мікрокредити так популярні?

1. Зазвичай для того, щоб взяти позику, необхідно пройти тривалу паперову тяганину. А в микрокредитных організаціях політика інша: перевірка відбувається в момент першого тайму, коли клієнт вже отримав гроші. А при першому зверненні клієнт може без будь-яких довідок з роботи отримати гроші на карту будь-якого банку.

2. В інтернеті можна не тільки ознайомитися з умовами кредитування, але і оформити сам кредит. Не потрібно витрачати час на черги або поїздки в офіс.

3. Запит на кредит обробляється дуже швидко. Зазвичай між заповнення анкети та перерахуванням коштів проходить до 20 хвилин. До того ж, запити обробляють цілодобово, так що можна взяти гроші і у вихідний, і в свято.

Написати коментар