1.    
  2.     У чому полягає суть лізингу

У чому полягає суть лізингу

Фото У чому полягає суть лізингуДавайте розберемося, що таке лізинг і в чому полягає його суть. Лізинг перекладається як здати в оренду. Це вид фінансової послуги, суть якої полягає у кредитуванні придбаних основних фондів. Приміром, дуже популярно брати в лізинг автомобілі.

В нинішні часи не завжди є можливість отримати кредит на потрібну суму, а залучення довгострокових інвестицій не зовсім підходить, у цьому випадку лізинг є відмінним рішенням ситуації.

Суть його полягає в тому, що компанії купує у свою власність, скажімо, автомобіль. Тобто вона повністю оплачує його в дилерському центрі і надає його в користування вам, як третій особі, на тривалий термін, а ви платите за нього і винагороду за лізинг. Коли потрібна сума виплачена, майно повністю переходить у вашу власність.

Застава, на відміну від кредиту, при лізинговій угоді не потрібно, а тривала розстрочка відчутно знижує розміри виплат і дозволяє оптимально розпоряджатися активами фірми.

Унікальність даного фінансового інструменту полягає в тому, що лізинг органічно поєднує в собі характеристики довгострокової оренди та фінансового кредиту.

Переваги цього виду інвестиційної діяльності для споживача:

1 Лізинг дозволяє зменшити оподатковувану базу підприємства, оскільки всі виплати за лізинговим договором включаються в собівартість, в результаті чого знижується податок на прибуток.

2 Вся сума ПДВ за договором ставиться до заліку.

3 У результаті прискореної амортизації предмета лізингу обсяг податку на майно зменшується в три рази.

Лізинг – це фінансова операція, що отримала назву від англ. “to lease”, що дослівно можна перекласти як “здача в оренду”. Однак, по суті, лізинг – це ще один вид кредитування, включає лише оренду як елемент договору. Всі так чи інакше чули про автокредитування, проте лізинг автомобіля надає більш широкі можливості для клієнта лізингової організації, ніж традиційний кредит.

Лізингоодержувач може отримати у користування практично будь-який автомобіль, доступний на ринку – легковий, вантажний, спеціального призначення і так далі. Неважливо також, новий автомобіль, або вже бу, тоді як автокредитування практично завжди має справу саме з новими машинами.

Написати коментар