1.    
  2.     Якщо потрапили в складну фінансову ситуацію

Якщо потрапили в складну фінансову ситуацію

03.09.2017

Навіть люди, які вміють ефективно планувати і використовувати свої фінанси, іноді потрапляють у ситуації, коли терміново потрібна певна сума, якою в даний момент немає в наявності. Хоча багато хто знають, що необхідно певну частину доходів не витрачати, а зберігати в банку, готівкою або у валюті, але не кожен може собі це дозволити.

Навіть маючи якісь заощадження, бувають ситуації, коли скористатися ними можна тільки через певний проміжок часу. Однак, термінова операція, яку не можна відкласти, зламався жарким літом холодильник або пральна машина, вимушена оплата ремонту у сусідів, якщо за неуважність Ви їх затопили, вимагають термінового вирішення виниклої проблеми. Добре власникам банківських кредитних карт з достатнім лімітом, але такі карти є не у всіх і тоді на виручку приходять мікрофінансові організації.

Можливість отримати кредит швидко і без надання великої кількості документів і довідок, приваблює багатьох. Треба тільки розуміти, що такі кредити слід брати тільки в крайньому випадку при гострій необхідності і на мінімальний термін, адже віддавати доведеться набагато більше, ніж брали. При несприятливому збігу обставин можна навіть потрапити в боргову яму. Тому перш ніж вирішити, яку суму грошей взяти в кредит, і на який термін, слід реально оцінити свої фінансові можливості по його поверненню.

Великим плюсом такого кредиту є простота його оформлення і повернення. Прямо на сайті, ще до оформлення можна побачити, скільки потрібно буде виплачувати кожні 14 днів. Знаючи свої надходження можна вибрати оптимальну суму і строк кредиту. Для оформлення потрібен тільки паспорт і код і не потрібна застава та поручителі.

Після заповнення нескладної анкети, гроші надійдуть на картку протягом декількох хвилин, а для постійних клієнтів, буквально через хвилину. Сервіс доступний цілодобово в будь-якій точці земної кулі, де є доступ до інтернету. Тому, якщо в незнайомому місті у Вас украли гроші, то головне не втратити ще й банківську картку, на яку буде перерахована сума кредиту, що дозволить швидко вирішити проблему.

Написати коментар